18V Puhdistusharja (1 x 4.0 Ah)

RY18PCB-140Ominaisuudet

  • Puhdista erilaiset tasaiset pinnat pihalla ja puutarhassa, kuten terassit ja laatoitukset
  • Ei enää polvillaan olemista: teleskooppinen korkeudensäätö mahdollistaa käytön seisaaltaan kaikille käyttäjille
  • Kumipinnoite kahvoissa lisää käyttömukavuutta pidemmässä käytössä
  • Tarvikkeita on nopea vaihtaa ilman työkaluja
  • Erilaisille pinnoille suunnitellut puhdistusaineet saatavilla - myydään erikseen

Myös saatavilla:

Tekniset tiedot

Arvostelut

RKRenata
pl-PL
 — Super produkt do czyszczenia tarasu!RY18PCB-140
25.08.2020

Bardzo zgrabne i wygodne urządzenie do czyszczenia patio.Ja testowałam go na kostce i jestem zadowolona z efektu.Bez schylania się można oczyścić kostkę a akumulator trzyma nawet 20 min ciągłej pracy. Bardzo wygodne i stosunkowo lekkie urządzenie .polecam

IJIlona
pl-PL
 — Urządzenie niezbędne dla każdego właściciela tarasu (i nie tylko)RY18PCB-140
21.08.2020

Praktyczny produkt, pozwalający w łatwy i niewymagający większego wysiłku sposób utrzymać w czystości taras czy patio, bez względu na rodzaj powierzchni. Skutecznie czyści deski tarasowe (drewniane i kompozytowe), płytki i gres, kostkę brukową i polbruk czy płyty kamienne. Pracuje cicho, w krótkim czasie pozwala na wyczyszczenie dużej powierzchni. Świetnie radzi sobie z wszelkiego rodzaju szczelinami czy fugami, jednocześnie ich przy tym nie uszkadzając. Pozwala na efektywną pracę zarówno na sucho, jak i na mokro. Długa rączka z wygodnym uchwytem pozwala na pracę w komfortowej pozycji. Po użyciu łatwo całe urządzenie wyczyścić - wystarczy użyć nocnego strumienia wody. Polecam!

ŁSŁukasz
pl-PL
 — Świetny czas pracy na baterii i wykonanie produktu. RY18PCB-140
18.08.2020

Świetnie poradził sobie z tarasem z deski dość mocno zapuszczonej i czyszczeniem elewacji. Do tego praca była wygodna bo bez kabla i długa, na akumulatorze 4ah dał radę z zapasem wyczyścić taras ok. 30m2 przy mocnym dociskaniu bo deski były mocno zapuszczone. Dla mnie dość mocne zaskoczenie bo produkt zdecydowanie warty polecenia.

Takaisin ylös